LOT 20
Hollandse School 19e en 20e eeuw (3x)
Portret van een man met pijp en fez en twee diverse vrouwenportretten.
olieverf op doek, (1 zonder lijst) van 65x45 tot 74x63 cm.
22 Aug 2019
Netherlands
22 Aug 2019
Netherlands