Hollandse School (20e eeuw) 2x, Kerkinterieur en Stilleven
Hollandse School (20e eeuw) 2x
Kerkinterieur en Stilleven
1x gesigneerd
1x olieverf op doek, zonder lijst, 50x40 cm & 1x olieverf op doek, 60x45 cm (met lijst: 66,5x50,5 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Kerkinterieur en Stilleven
1x gesigneerd
29 Apr 2024
Netherlands, Hague