Hollandse School (20e eeuw) 2x, Kerkinterieur en Stilleven

Hollandse School (20e eeuw) 2x

Kerkinterieur en Stilleven

1x gesigneerd

1x olieverf op doek, zonder lijst, 50x40 cm & 1x olieverf op doek, 60x45 cm (met lijst: 66,5x50,5 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Kerkinterieur en Stilleven

1x gesigneerd

29 Apr 2024
Netherlands, Hague