LOT 22
Hollandse School 20e eeuw (2x)
Dorpsgezicht en roeiboot op een plas
Olieverf op doek z.l. 50x60 en 48x78 cm.
22 Aug 2019
Netherlands
22 Aug 2019
Netherlands