LOT 22

Hollandse School 20e eeuw (2x)

Dorpsgezicht en roeiboot op een plas

Olieverf op doek z.l. 50x60 en 48x78 cm.

22 Aug 2019
Netherlands

22 Aug 2019
Netherlands