Hollandse School (20e eeuw), Koeien in de wei
Hollandse School (20e eeuw)
Koeien in de wei
gesigneerd (rechtsonder)
olieverf op doek, 60x80 cm (met lijst: 67x96 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Hollandse School (20e eeuw)
Koeien in de wei
gesigneerd (rechtsonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague