Hollandse School (20e eeuw), Winters straatje

Hollandse School (20e eeuw)

Winters straatje

(onduidelijk) gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op board, 35x63 cm (met lijst: 49x74 cm)

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

Hollandse School (20e eeuw)

Winters straatje

25 Mar 2024
Netherlands, Hague