Hollandse School (20e eeuw), Zeilboot op zee
Hollandse School (20e eeuw)
Zeilboot op zee
gesigneerd (linksonder)
olieverf op paneel, 17,5x27 cm (met lijst: 35,5x44,5 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Hollandse School (20e eeuw)
Zeilboot op zee
gesigneerd (linksonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague