LOT 112
Hollandse School 20e eeuw
Een schets op papier met werkende timmermannen. Geannoteerd en met vals signatuur r.o. Afmeting:
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam