LOT 13
Hollandse School 20e eeuw
Een boerenerf langs de waterkant met een aangemeerde roeiboot op een zonnige dag. Gesigneerd r.o. L.J. Beijerman. Gaatjes/beschadigd.
Afmeting: Doek: 50 x 69 cm.
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam
Afmeting: Doek: 50 x 69 cm.
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam