LOT 140
Hollandse School 20e eeuw
Een mediterraan plasgezicht met een aangemeerde boot naast cactussen. Ongesigneerd.
Afmeting: Doek: 24 x 19 cm.
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam
Afmeting: Doek: 24 x 19 cm.
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam