LOT 141
Hollandse School 20e eeuw
Een boereninterieur van een moeder met dochter zittend bij het raam met een bolletje wol. Olieverf op doek. Afmeting doek: 29,5 x 41 cm.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam