LOT 143
Hollandse School, 20e eeuw
Een ondergaande zon bij een molen aan de waterkant. Gesigneerd 'L. Snyders' l.o.
Afmeting: Board: 33 x 48 cm
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam
Afmeting: Board: 33 x 48 cm
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam