LOT 51
Hollandse School 20e eeuw
Een aquarel op papier met boten in de grachten. Papier geplakt op board. Afmeting board: 50 x 65 cm.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam