LOT 60
Hollandse School 20e eeuw
Een aquarel op papier van een kerkinterieur. Gesigneerd r.o. H. Swijters '42, Eglise Wallone (te Leiden). Afmeting aquarel: 41 x 33 cm.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam