LOT 64
Hollandse School 20e eeuw
Een aquarel met zicht op een binnenhaven van Rotterdam met aangemeerde stoomboten. Onduidelijk gesigneerd r.o. Afmeting aquarel: 22,5 x 28,5 cm.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam