LOT 67
Hollandse School 20e eeuw
Vrouw met kippen bij een kerkje. Niet gesigneerd. Op het passe partout de naam J. Bosboom.
Afmeting: Tekening 26,5 x 20,5 cm.
19 May 2021
Netherlands, Rotterdam
19 May 2021
Netherlands, Rotterdam