LOT 68
Hollandse School 20e eeuw
Een Pendant met een Hollands winter tafereel van een houtsprokkelende boerin en een zomers tafereel met hooi oogsten. Gesigneerd ro. G. Sande. Afmeting paneel: 24 x 36,5 cm.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam