LOT 70
Hollandse School 20e eeuw
Een vlot en kleurrijk impressionistisch schilderij van de Rotterdamse haven met stoomschepen. Ongesigneerd en gerestaureerd. Afmeting doek: 33,5 x 48 cm.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam