LOT 8
Hollandse School 20e eeuw
Een impressionistisch werk met zicht op boortoren, vermoedelijk de boortoren 't Haantje te Drenthe. Gesigneerd en gedateerd r.o. Bergen en 1958.
Afmeting: Doek: 53 x 44,5 cm.
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam
Afmeting: Doek: 53 x 44,5 cm.
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam