LOT 94
Hollandse School 20e eeuw
Hollandse School 20e eeuw. Een boereninterieur met een vader en dochter in de schuur met loslopende kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 38,5 x 58,5 cm.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam