Hollandse School (20ste eeuw) , Bloemenverkoopster

Hollandse School (20ste eeuw)

Bloemenverkoopster

onduidelijke gesigneerd (linksonder)

olieverf op doek, 60x30 cm (met lijst: 67x37 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Hollandse School (20ste eeuw)

Bloemenverkoopster

29 Apr 2024
Netherlands, Hague