Hollandse School (20ste eeuw) , Bloemenverkoopster
Hollandse School (20ste eeuw)
Bloemenverkoopster
onduidelijke gesigneerd (linksonder)
olieverf op doek, 60x30 cm (met lijst: 67x37 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Hollandse School (20ste eeuw)
Bloemenverkoopster
29 Apr 2024
Netherlands, Hague