LOT 10027
Hollandse School (20ste eeuw), Bloesenboomgaard in een Frans dorp
Hollandse School (20ste eeuw)
Bloesenboomgaard in een Frans dorp
draagt naam en datering (rechtsonder)
olieverf op board, 51,5x60,5 cm (met lijst: 67x76 cm)
Conditie: vernis vergeeld, verder goed
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Hollandse School (20ste eeuw)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague