Hollandse School (20ste eeuw), Zeilboten langs de mediterrane kust

Hollandse School (20ste eeuw)

Zeilboten langs de mediterrane kust

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 60,5x80,5 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Hollandse School (20ste eeuw)

gesigneerd (rechtsonder)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague