Hollandse School (20stee eeuw) (3x) , Landschappen

Hollandse School (20stee eeuw) (3x)

Landschappen

sommige gesigneerd

alle olieverf op doek, diverse afm van circa 40x60 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Landschappen

sommige gesigneerd

29 Apr 2024
Netherlands, Hague