LOT 1374
Art, Antiques, Design
Hollandse School: figuren bij watermolen, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e/19e eeuw -gedoubleerd, inschilderingen-, 54,4 × 44,3 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht