LOT 56
Art & Antiques
Hollandse School: figuren in interieur, sepiatekening, r.o. gesigneerd B. Martini, naar Cornelis Troost (1696-1750), 18e/19e eeuw, 24 × 21 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht