LOT 22
Hollandse School: kustlandschap met meeuwen, olieverf op doek, gesigneerd P. Blaak en gedateerd 9-4-'52 -48,5 x 69 cm, lichte defectjes-
22 Jun 2021
Netherlands, IJsselstein
22 Jun 2021
Netherlands, IJsselstein