LOT 356
Hollandse School: portret van luitenant-generaal Andreas Jan Jacob baron des Tombe (1778-1845), aquarel op ivoor, niet gesigneerd, 10 x 8,5 cm
22 Nov 2020
Netherlands, Utrecht
22 Nov 2020
Netherlands, Utrecht