Hollandse School: stilleven met appels, olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, begin 20e eeuw, mogelijk Hein Kever

21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht

21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht