LOT 1413
Art, Antiques, Design
Hollandse School: stilleven met appels, olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, begin 20e eeuw, mogelijk Hein Kever
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht