LOT 5141
Vintage, Antiques, design
Hollandse School: stilleven van kamerplanten, olieverf op doek, r.o. gesigneerd J. v. Oortmerssen, mogelijk Jacobus van Oortmerssen (1880-1956), 20e eeuw -kleine defecten-, 35 × 50 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht