LOT 99
Hollandse School
Kerkinterieur met personen. Onduidelijk gesigneerd.
Afmeting: Olieverf op doek 50 x 40 cm.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam