Hollandse eiken en ebben renaissance kast met rechte geprofileerde kap, de fries versierd met gestoken mascarons en ebben vlakken, de 2 deuren opgehoogd met ebben kussens en in de plint een lade geflankeerd door mascarons, rustend op zwarte bolpoten, 3e kwart 17e eeuw, h. 198, br. 176, d. 74