LOT 173

Hollandse eiken en ebben renaissance kast met rechte geprofileerde kap, de fries versierd met gestoken mascarons en ebben vlakken, de 2 deuren opgehoogd met ebben kussens en in de plint een lade geflankeerd door mascarons, rustend op zwarte bolpoten, 3e kwart 17e eeuw, h. 198, br. 176, d. 74

07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum

07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum