LOT 167
Hollandse eiken kussenkast met gestoken fries en 2 paneeldeuren onder de geprofileerde kap, versierd met cannelures en ebben elementen, 17e eeuw, h. 220, br. 166, d. 60 -slot los-
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum