Hollandse eiken renaissance beeldenkast met geprofileerde kap boven fries met knorrand, 4 paneeldeuren met cassetteverdeling geflankeerd door gestoken plinten met mascarons in de vorm van putti, faunen en figuren, rustend op rechte poten, Zuidelijke Nederlanden, 1e helft 17e eeuw, h. 197, br. 142, d. 62 (reconstructies)