Hollandse eiken renaissance kast met rijkgestoken geprofileerde kap, 4 deuren met gestoken panelen geflankeerd door cannelures in het front, ingelegd met ebbenhout en rustend op bolpoten, 17e eeuw en later, h. 190, br 159, d. 64 cm

06 May 2024
Netherlands, Hilversum

06 May 2024
Netherlands, Hilversum