LOT 1066
Hollandse eikenhouten kast met 4 paneeldeuren, cannelures en gestoken fries, 17e/18e eeuw
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch