LOT 85
Hollandse en Duitse School
Een aquarel: poldersloot en een litho: "Burgen an der Mosel".
45x39 cm en 68x82 cm.
22 Aug 2019
Netherlands
45x39 cm en 68x82 cm.
22 Aug 2019
Netherlands