LOT 43
Hollandse grenen porseleinkast met oplopende kap bekroond door een gestoken kuif, waaronder 1 deur waarin beglaasde panelen, in de rechte onderkast 2 deuren, geflankeerd door afgeschuinde zijden, 18e eeuw, h. 229, br. 142, d. 37
14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum
14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum