LOT 121

Hollandse mahonie biedermeier bank met gecontourneerde rug, versierd met gestoken acanthusbladmotief en bekleed met geschoren velours, 19e eeuw, br. 196, br. 62

27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum

27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum