LOT 9

Hollandse mahonie gefineerde Louis XV porseleinkast met 2-deurs vitrinegedeelte bekroond met een gewelfde kap en gestoken rocaille kuif, in de onderkast 2 deuren gedecoreerd met paneelvormige ornamenten, het geheel rustend op klauwpoten, circa 1760, h. 263, b. 170, d. 50 cm

12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum

12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum