Hollandse mahonie gefineerde commode met lade en jaloeziedeuren, Louis XVI-stijl, 20e eeuw
78 x 87 x 43

18 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch

78 x 87 x 43

18 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch