LOT 35

Hollandse mahonie gefineerde porseleinkast met gecontourneerde kap, stel beglaasde deuren en 3 laden in de dubbelgebogen ornderkast, rijk versierd met florale intarsia en rustend op klauwpoten, 18e eeuw met aanpassingen, h. 225, br. 136, d. 42 cm

12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum

12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum