LOT 85
Hollandse mahonie secretaire à abbatant met witmarmeren dekblad, verguld bronzen beslag en inwendige vakverdeling achter de klep, de onderkast met 2 paneeldeuren, het geheel rustend op tapstoelopende pootjes, 19e eeuw, 157 x 95 x 42 cm -matige staa -
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum