LOT 80

Hollandse mahonie wandtafel met gecontourneerd bovenblad waaronder lade, versierd met gestoken ornamenten en rustrend op gebogen klauwpoten, 18e eeuw, h. 73, br. 76, d. 45 cm

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum