LOT 21

Hollandse palissander gefineerde barok kussenkast met 2 deuren en laden, versierd met gestoken ranken en rustend op bolpoten, circa 1700, h. 220, br. 213, d. 80 cm

07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum

07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum