Hollandse rijkgestoken eiken beeldenkast met gecontourneerde kap ondersteund door klassieke sculpturen , waaronder 2 paneel deuren met gestoken kussens in de terugvallende bovenkast en in de onderkast 2 paneeldeuren met dubbele gestoken kussens, geflankeerd door gecanneleerde zuilen, rustend op gezwarte bolpoten, 17e eeuw, h. 214, br. 166, d. 654 - aanpassingen -