LOT 110
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw
Twee Portretten 'Dirk Kas en zijn vrouw’Olieverf op doek, 39,3 x 31,5 cmIdentiteit mondeling gecommuniceerd door de huidige verzamelaar.
Afmetingen: Olieverf op doek, 39,3 x 31,5 cm
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam
Hollandse school, 19e eeuw
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam