LOT 6061
General Art and Antique Sale
Hollandse school, 19e eeuw
Portret van een heer
doek, niet ingelijst, 87 x 73 cm.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
[1]
02 May 2024
Netherlands, Amsterdam
Portret van een heer
[1]
02 May 2024
Netherlands, Amsterdam