Hollandse school (20e eeuw), Amsterdamse gracht met gezicht op Lutherse kerk

Hollandse school (20e eeuw)

Amsterdamse gracht met gezicht op Lutherse kerk

ets, 22,5x37,5 cm (met lijst: 33x56,5 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Hollandse school (20e eeuw)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague