Hollandse school (20e eeuw), Amsterdamse gracht met gezicht op Lutherse kerk
Hollandse school (20e eeuw)
Amsterdamse gracht met gezicht op Lutherse kerk
ets, 22,5x37,5 cm (met lijst: 33x56,5 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Hollandse school (20e eeuw)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague