Hollandse school (20e eeuw) (x2), Portretten van een welgesteld echtpaar
Hollandse school (20e eeuw) (x2)
Portretten van een welgesteld echtpaar
beide gesigneerd
beide olieverf op doek, elk 73x57 cm (met lijst: 101x185 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
beide gesigneerd
29 Apr 2024
Netherlands, Hague