Hollandse school (20e eeuw) (x2), Portretten van een welgesteld echtpaar

Hollandse school (20e eeuw) (x2)

Portretten van een welgesteld echtpaar

beide gesigneerd

beide olieverf op doek, elk 73x57 cm (met lijst: 101x185 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

beide gesigneerd

29 Apr 2024
Netherlands, Hague