LOT 64

Hollandse school 20e eeuw.

Hollandse school 20e eeuw.

Platbodems bij het strand. Naar Schipperus.

Aquarel 27 x 37 cm

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam

Hollandse school 20e eeuw.

Aquarel 27 x 37 cm

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam